Kariéra

V Home & Living sme tím. V našom biznis modeli sme zvolili metódy a spôsob riadenia, aby jednotliví členovia tímu vnímali značku ako celok a mali spoločné ciele. Naším poslaním je výchova a udržanie kvalitných realitných maklérov s dôrazom na rozvoj ich osobnostných predpokladov. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý, vždy radi uvidíme novú tvár. Žiadny strach z nevýhodných zmlúv či podmienok, od začiatku sa budeme rozprávat úplne otvorene a transparentne. Vieme, aké dôležité je, vybrať si vhodnú značku, vhodného partnera za chrbtom. U nás sme všetci na jednej lodi a máme rovnaký cieľ. Ako rastieme my, tak budete rásť aj Vy. Nakoľko sa dopyt po našich službách neustále zvyšuje, chceme Vás v našom tíme.


3 dôvody prečo Home & Living:

  • odbornosť - Jedným zo základných pilierov Home & Living je poskytovanie služieb vo vysokom štandarde. Staňte sa aj Vy odborníkmi na svet realít, Vaši klienti tieto vedomosti určite ocenia. Pre začiatočníkov organizujeme školenia, pre pokročilých semináre. Dôležitosť vzdelávania našich realitných maklérov si uvedomujeme denne.
  • transparentnosť - Žiadne skryté klauzuly či zamlčané riadky v zmluvách. Od začiatku komunikujeme narovinu a úplne otvorene.
  • zodpovednosť - Naši klienti sú pre nás dôležitý a preto pre nich hľadáme najvhodnejšie riešenia s prihliadaním na ich záujmy a potreby. Nie nadarmo sa vraví, že “náš zákazník, náš pán”. Filozofia Home & Living stavia spokojnosť klientov na prvú priečku. Všetko, čo robíme, robíme pre maximálu spokojnosť ľudí, ktorí v nás vložili svoju dôveru.
V podstate nie. Pre začiatočníkov ponúkame možnosť absolvovania kurzov, pre pokročilých možnosť absolvovania odborných seminárov. Samozrejme, ak máte predošlú skúsenosť s realitným trhom, je to výhoda. Rovnako však radi uvidíme aj nové tváre, ktoré chcú svoju šancu v realitách chytiť pevne do rúk. Kontaktujte nás a napíšte nám pár slov o sebe, uvidíme, čo z toho bude. Možno budete našim novým kolegom práve Vy.
V prvom kroku nás kontaktujte cez kontaktný formulár. Pripojte informácie o sebe, môžete priložiť životopis, pridajte čokoľvek, čo by nás mohlo presvedčiť. Pri osobnom stretnutí sa porozprávame o modeli spolupráce. Šikovní ľudia majú u nás vždy dvere otvorené dokorán.
Áno. Jedným z pilierov výhod spolupráce Home & Living je možnosť využívania značky a s tým spájajúce sa benefity. Home & Living je riadená obchodná spoločnosť presadzujúca kvalitné služby v kombinácií s prvotriednym právnym servisom ako pre klientov, tak aj pre realitných maklérov. Zázemie spoločnosti a sociálne benefity sú skvelým argumentom, prečo sa pridať do Home & Living.
Transparentnosť Home & Living nie je smerovaná len ku klientom, ale aj k realitným maklérom – našim partnerom. Naša spoločnosť, ktorá má riadenie na princípoch koncernu neparticipuje na jednotlivých obchodných výsledkoch makléra. Veríme, že uspieť je možné iba ako celok, ako spoločnosť. Ďalšou výhodou Home & Living je zabezpečenie správnych vstupov a výstupov, rozvoj našich manažérov a maklérov. Pri kvalitnej motivácií merateľne klesá fluktuácia, zmätkovitosť a stúpa kreativita.