Poradňa

Nezúfajte, ak ste nenašli to, čo ste hľadali. Individuálny prístup je pre nás samozrejmosťou. Skúste nám bližšie popísať Vašu požiadavku či potrebu a radi Vám navrhneme optimálne riešenie. Vždy sa snažíme odpovedať čo najskôr, dôležitá je však pre nás kvalita, preto od nás sa určite strojovej odpovede nedočkáte.

zoznam otázok
Vraví sa, že čas je najdrahšia komodita. Pri realitách tomu nie je inak. Pri výbere vhodnej realitnej kancelárie či realitného makléra je aj táto otázka veľmi dôležitá. Poznáme naše možnosti a kapacity, preto ak by sme nemali čas poskytnúť Vám 100% -ný servis, povedali by sme Vám to na začiatku. V Home & Living je transparentnosť spolu s odbornosťou na prvej priečke.
Samozrejme, ak nemáte dostatok vlastných finančných prostriedkov, vieme Vám pomôcť s financovaním. Spoločne si prejdeme Vaše potreby a možnosti a navrhneme optimálny postup. Naši realitní makléri sú skutočne špecialisti a veríme, že spolu nájdeme riešenie. Pracujeme s mnohými bankami a radi pre Vás zabezpečíme tú najlepšiu ponuku. Stačí sa ozvať, všetko ostatné vybavíme my.
Na trhu je množstvo realitných kancelárií. Každá má svoj unikátny prístup a spôsob. To, čo odlišuje Home & Living od konkurencie, je odbornosť a zodpovednosť. K našim klientom pristupujeme rovnocenne. Transparentná komunikácia a riešenie požiadaviek na mieru z nás robí unikátneho partnera na trhu realít.
Nebudeme klamať, značka Home & Living na trhu nepôsobí dlho. Naši realitní makléri sú však ostrieľaní a majú mnohoročné skúsenosti. Značka Home & Living od začiatku stojí na pilieroch zodpovednosti, odbornosti a transparentnosti. Zaručujeme sa, že každý náš realitný maklér má vzdelanie v oblasti realít a skúsenosti, vďaka ktorým Vám môže poskytnúť prvotriedne služby.
Realitná kancelária Home & Living sa špecializuje na komplexný servis a poradenstvo pri kúpe či predaji nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme s výberom vhodnej nehnuteľnosti, s financovaním v prípade, že nemáte dosť vlastných prostriedkov, a rovnako zabezpečíme kompletný právny servis pri prevode nehnuteľnosti. Myslíme skutočne na všetko, Vaše úspory sú v bezpečí. V našej ponuke nájdete len preverené nehnuteľnosti, ktorým naši makléri venujú čas pri zaraďovaní do katalógu.
Áno, pár našich referencií môžete nájsť aj na našom webe. Dôvera klientov je pre nás kľúčová. Naše referencie budeme priebežne dopĺňať a nové určite nájdete aj na našom Facebook-u. Prečítajte si zatiaľ, ako sme už mnohým pomohli s ich vysnívaným bývaním.
Spolupráca s Home & Living v mnohých smeroch funguje rovnako ako spolupráca s inou realitnou kanceláriou. To, čím sa odlišujeme, je však odbornosť a prístup našich realitných maklérov. Realitní makléri Home & Living sú pravidelne školení a disponujú vždy najaktuálnejšími novinkami zo sveta realít. V našom portfóliu rovnako nájdete služby ako pomoc pri financovaní či právny servis. Uvedomujeme si, že výber vhodného partnera vo svete realít je pre Vás kľúčový. Budeme radi, ak sa obrátite práve na nás.