Kúpa a predaj nehnuteľností

Vitajte v sekcii kúpa a predaj nehnuteľností. V živote každého človeka príde moment, kedy túži po zmene bývania. Častokrát ide o silnú túžbu po niečom vlastnom či dôsledok zmien v osobnom, alebo pracovnom živote. V Home & Living si uvedomujeme, že kúpa nehnuteľnosti je životný krok a že mnohokrát do našej spolupráce klient vkladá svoje celoživotné úspory. Náš tím maklérov zostavený z odborníkov v oblasti je pripravený Vám so všetkým pomôcť a maximálne vyhovieť. Radi pre Vás zabezpečíme kompletný servis pri kúpe a predaji nehnuteľnosti tak, aby všetko prebehlo hladko a rýchlo. Transparentnosť a individuálny prístup je to, čo nás odlišuje od konkurencie.

Kompletný právny servis

Zmluvy, zmluvy a ešte raz zmluvy. Počas našej dlnoročnej praxe sme si prešli mnohými prípadmi, kedy boli alfou-omegou celého procesu predaja či kúpy nehnuteľnosti. V realitnej kancelárií Home & Living Vám radi pomôžeme s kompletným právnym servisom zahŕňajúcim všetky úkony od notárskej úschovy peňazí až po návrh na zápis do listu vlastníctva. Zamerajte sa na výber vhodnej nehnuteľnosti a prenechajte právne záležitosti na nás. Spolupracujeme len s overenými partnermi v oblasti, ktorí vyznávajú rovnaké hodnoty a princípy ako Home & Living. Nezáleží na tom, či ste už v procese kúpy či predaja nehnuteľnosti, alebo len hľadáte podnájom. Ozvite sa nám a radi pre Vás zabezpečíme hladký priebeh celého procesu.

Poradenstvo pri financovaní nehnuteľnosti

Uvedomujeme si, že kúpa nehnuteľnosti je dôležitý a veľký životný krok. Financovanie je dnes dostupnejšie ako kedykoľvek predtým. Neznamená to však, že je to úplne jednoduché. V Home & Living Vám radi poradíme s výberom vhodného spôsobu financovania na mieru. Spolupracujeme s mnohými bankovými inštitúciami a financovanie vieme prispôsobiť Vašim potrebám či možnostiam. Celý proces financovania môžete prenechať na nás a naši makléri pre Vás sprostredkujú tie najlepšie ponuky. Ak Vás niektorá osloví, radi Vám pomôžeme s dodaním potrebných potvrdení tak, aby celý proces kúpy Vašej novej nehnuteľnosti prebehol podľa Vašich predstáv.